Helmut Marko ziet kansen voor Max Verstappen: "Als de supersoft het lang vol houdt, hebben we een kans"
Max Verstappen start zondag vanaf de derde plaats tijdens de Grand Prix van Japan. De Nederlander doet dat met supersofts, een compound zachter dan de softs waarop beide Mercedessen beginnen. Daardoor zijn er volgens Red Bull-opperhoofd kansen voor onze landgenoot om te stunten. "Onder normale omstandigheden kunnen de Mercedessen bij ons wegrijden.", zegt Marko tegen het Duitse Auto, Motor und Sport. "Maar als de supersofts het langer vol houden dan gedacht wordt, hebben we een kans om een undercut te doen."
Verstappen klaagde dit weekend over de afstelling van de auto en vergeleek het zelfs over de boordradio met rallyrijden. Tijdens de kwalificatie klonk de Limburger al weer een stuk positiever. "Tijdens de kwalificatie was het beter, maar nog niet optimaal", zegt Marko.
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Weersverwachting Formule 1 GP Mexico 2026: Dit wordt het weer tijdens het raceweekend

Fernando Alonso is benoemd voor samenwerking tussen Pepperston en Aston Martin Aramco

Daniel Ricciardo over pijnlijke einde F1-carrière: "In het openbaar lachen, maar ik verborg vooral de pijn en het verdriet"



