Laatste nieuws
• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"
Formule 1

Heikki Kovalainen enthousiast: "We zijn in een zeer goede vorm"

Door Casper Bekking26 maart 2010 · 09:47 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

MELBOURNE - Heikki Kovalainen is het raceweekend in Australië goed begonnen. De Fin eindigde in de eerste sessie op een twintigste plaats, net achter teamgenoot Jarno Trulli. In de tweede training kampten de rijders met wisselende weersomstandigheden, maar Kovalainen ging hier goed mee om en noteerde een keurige achttiende tijd. Beide sessies was het Lotus F1 Team de beste nieuwkomer, en de Fin heeft dan ook veel vertrouwen in een sterk weekend in Albert Park.

"De eerste sessie ging aardig, ongeveer zoals we gepland hadden", begon Heikki Kovalainen. "We hadden een klein probleem met het differentieel maar dat konden we oplossen. De auto presteerde daardoor niet 100% maar dat is geen probleem. We konden behoorlijk wat ronden rijden en de balans en banden controleren. We zijn behoorlijk tevreden en ik voel me prettig in de auto. De tweede sessie ging een stuk beter want de auto functioneerde goed. De auto voelde echt heel erg goed aan en we zijn blij met de prestaties. De regen onderbrak ons programma een beetje maar iedereen zat in hetzelfde schuitje. Al met al zijn we goed voorbereid op de rest van het weekend en blij met de betrouwbaarheid. We zijn in een zeer goede vorm."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×