Laatste nieuws
• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão• American Festival NASCAR Finals: Circuit Zolder maakt zich op voor een grote seizoensfinale met drie sterke kampioenschappen• VIDEO: Erik van Loon wil vooral plezier hebben en gaat fraaie rally's rijden• Charles Leclerc haalt uit naar Sergio Pérez over boordradio: "Rijdt hij nog voor Red Bull?"• Christian Horner reageert op geruchten: "Ik heb aanzienlijke financiële middelen achter me verzameld voor een mogelijke volgende stap"• OFFICIEEL: Na verlenging Max Verstappen, nu ook meerjarige deal Oracle Red Bull Racing en Laurent Mekies!• Quinn Janssen laat Nederlandse leeuw brullen in Valencia en pakt Junior-titel Tillotson: "Voelde echt ongelooflijk"• ENTRY LIST - Max Verstappen wacht loodzware GT-proef tussen ervaren specialisten tijdens spectaculaire seizoensfinale in Portimão
Formule 1

Geen 'Nico Rosbergje' voor kampioen Lewis Hamilton: "Omdat er zwaardere tijden voor ons liggen"

Door Wim Boekel31 oktober 2017 · 20:36 uur1 min lezen

Vorig jaar kondigde Nico Rosberg kort na het binnenhalen van de wereldtitel in de Formule 1 zijn afscheid aan. Zijn voormalig teamgenoot Lewis Hamilton haalde dit jaar in de Mercedes de wereldtitel terug, maar verwacht niet dat hij zoals de Duitser deed, met pensioen gaat. Ondanks dat de Brit inmiddels diverse andere interesses buiten de hoogste klasse van de autosport heeft zoals fashion en muziek.

“Ik heb van dit jaar meer dan ooit genoten”, vertelde de kersverse wereldkampioen tegen Crash.net. “Ik denk dat het mooi gaat zijn om op een gegeven moment gewoon op één plek te wonen, veel meer socializen, elke dag rondlopen met je honden of surfen. Wat het ook is, maar op een en dezelfde plek voor een poosje. Maar ik denk dat er veel meer leven is na je veertigste. Er zijn veel dingen om te doen en dat is ook de balans. Ik kan niet terugkomen naar de Formule 1, dus er komt een moment dat het ‘Oké, ik heb genoeg gehad’ is. Ik ben al gezegend met zo’n mooie tijd in deze 10 jaar. Hopelijk heb ik mijn plek hier. Ik ga nog door, terwijl ik op mijn best ben. Ik wil stoppen als ik op mijn hoogtepunt ben. Dat is mijn doel.”

Daarmee sluit Hamilton een stap door plotseling te stoppen zoals zijn voormalig teamgenoot Rosberg helemaal uit. “Het is duidelijk dat elk jaar ik het makkelijkste kon doen zoals Nico deed. Gewoon stoppen en terugtrekken met vier titels”, zei de Britse coureur, die juist niet stopt met de Formule 1. “Maar ik denk dat er meer in me zit. Ik denk dat er nog meer uitdaging aankomt, omdat er zwaardere tijden voor ons liggen. Ik mag dat wel, ik hou er van. Dat is de uitdaging.”

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×