Laatste nieuws
• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"• Liam Lawson knokt zich vanaf pitstraat naar P7 na kostbare fout in Mexico: "Er ging veel door mijn hoofd"• Masterclass: Marc Márquez rijdt naar de overwinning in Maleisië en krijgt matchpoint voor de wereldtitel van 2026• Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."• Formule 1: "Ik ben ontzettend blij, want mijn droom is uitgekomen! Ik wil nu vooral van dit moment genieten"• Moto2 - David Alonso houdt Holgado achter zich en boekt indrukwekkende overwinning in Sepang• Spot de Porsche 911 GT2 van Ziggo Sport Tempesta Racing Team in Amsterdam of Utrecht en maak kans op een Formule E VIP-ervaring in Zandvoort in 2027• Canal+: Haas F1-teambaas neemt verantwoordelijkheid voor opmerkelijk besluit rond Esteban Ocon: "Gene liet de beslissing aan mij"• Liam Lawson knokt zich vanaf pitstraat naar P7 na kostbare fout in Mexico: "Er ging veel door mijn hoofd"• Masterclass: Marc Márquez rijdt naar de overwinning in Maleisië en krijgt matchpoint voor de wereldtitel van 2026• Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."
Formule 1

Force India test Mercedes-talent: "Ik hoop op een mooie toekomst"

Door Casper Bekking26 november 2009 · 06:19 uur1 min lezen

Het Force India F1 Team test begin december tijdens de talententestsessie Paul di Resta en de Amerikaan JR Hildebrand. Al langere tijd was duidelijk dat de DTM-coureur Di Resta voor het Indiase team mocht testen, aangezien zij een goede relatie hebben met motorenleverancier Mercedes. Nu is het nieuws echter ook officieel bekendgemaakt. De Schot maakt al jaren onderdeel uit van het talentenprogramma van de Duitse fabrikant, en werd afgelopen winter al gelinkt aan een racezitje. Die eer ging toen naar Adrian Sutil en Giancarlo Fisichella.

"Het is al een tijd geleden dat ik voor het laatst een Formule 1-bolide testte, maar ik heb hard getraind in de simulator en alles op alles gezet in de DTM, dus ik heb vertrouwen snel op snelheid te zijn", verklaarde hij. "Het is een geweldige mogelijkheid voor mij, aangezien de F1 altijd mijn droom is geweest. Dit voelt als een stap dichterbij het uiteindelijke doel. Ik ben realistisch en weet dat ik nog veel moet bewijzen en ervaring moet opdoen in de auto en de omgeving alvorens aanspraak te maken op een zitje, maar dit is pas het begin. Ik hoop dan ook op een mooie toekomst bij Force India."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×