Eerste 2014-motor van Ferrari draait al op de testbank
Ferrari heeft laten weten dat de 2014-motor al op de testbank aan het draaien is. Het Italiaanse F1-team liet weten al in een vergevorderd stadium te zijn met de krachtbronnen voor dat seizoen, waarin een nieuw reglement in werking treedt. De huidige V8-motoren worden dan ingewisseld voor de milieubewustere V6 Turbo’s. Ook Renault en Mercedes zijn al druk in de weer met de nieuwe motoren.
Naast de drie grote producenten is nog onduidelijk of nieuwkomer PURE en Cosworth in staat zijn een betaalbare motor te produceren voor 2014 en verder.
“Het is een zeer uitdagende periode voor de mensen die betrokken zijn bij de aandrijving”, zo zei Ferrari's head of engine and electronics Luca Marmorini. “We werken aan de 2012-aandrijving en de rest van het seizoen is zeer belangrijk maar niemand heeft gezegd dat we ook aan de 2013-motor werken met een nieuwe installatie, wat veel werk is. Ondertussen hebben we de V6 en de eerste daarvan draait op de testdynamo. Het is een interessant project.”
Naast de drie grote producenten is nog onduidelijk of nieuwkomer PURE en Cosworth in staat zijn een betaalbare motor te produceren voor 2014 en verder.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

¡Max Verstappen está harto de repetir sus críticas a los coches! ¡A Max le importa la calidad del deporte en sí!
Más noticias
17-08
