Laatste nieuws
• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"
Formule 1

Daniel Ricciardo miste de competitie met Max Verstappen: "Max jut me op"

Door Bart15 februari 2018 · 16:04 uur1 min lezen

Net als Max Verstappen nam het team van Red Bull Racing ook een video op Daniel Ricciardo. De Australiër kijkt uit naar het nieuwe seizoen. "Natuurlijk leren we veel van de testen in Barcelona, maar het echte racen begint pas in Melbourne. Ik heb het wel gemist om competitief te zijn. Max zorgt er altijd wel voor dat ik scherp ben. Hij jut me op."

Met de intrede van Halo, meer verschillende banden en een motor minder gebeurt er weer het nodige in de Formule 1. "Een motor minder wordt zeker interessant hoe we daar mee om gaan. Ik heb niet echt concrete doelen dat ik bijvoorbeeld in de eerste drie races twee keer op het podium wil staan of zo. Ik probeer gewoon iedere race het beste resultaat te behalen."

Bij het noemen van zijn drie hoogtepunten uit 2017 noemt Ricciardo eerste drie keer Bakoe. De plaats waar hij zijn enige overwinning boekte. "Oostenrijk was ook heel mooi en als ik iets buiten het circuit mag noemen, zeg ik Austin. We hebben veel leuke dingen buiten de baan gedaan en het American Football was heel gaaf."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×