Charles Leclerc kende remproblemen en blokkerende wielen: "Goed tempo maar ik had competitiever kunnen zijn"
Uitgegeven door Peter Vader • 3 maart 2024 09:33
SAKHIR - Charles Leclerc veroverde weliswaar de vierde plaats bij de Grand Prix van Bahrein, maar hij was toch niet echt tevreden over het verloop van het weekend. Scuderia Ferrari opende het seizoen met de derde plaats voor zijn teamgenoot Carlos Sainz, misschien een beetje frustrerend voor de jonge Monegask?

Bij de start behield Leclerc de tweede positie, maar hij kreeg onmiddellijk remproblemen, waardoor het voor hem moeilijk werd om Sergio Perez en George Russell bij te houden. De twee haalden hem al snel in, evenals zijn teamgenoot Carlos Sainz. Het Ferrari-team liet Leclerc binnenkomen in ronde 11, in de hoop hem te helpen in zijn race. In de loop van de race pakte Charles geleidelijk zijn remproblemen aan en slaagde erin om Russell in te halen nadat hij de tweede pitstop had gemaakt voor een nieuwe set harde banden. De Monegask kwam in ronde 42 in de slipstream van de Mercedes en begon de Engelsman onder druk te zetten totdat Russell in ronde 47 een fout maakte in bocht 10. Vervolgens slaagde Leclerc erin zich los te maken van zijn rivaal en pakte de vierde plaats achter Sainz.
Charles Leclerc na afloop: -Voor mij was deze race teleurstellend. Ik had problemen met de remmen en had moeite om op de weg te blijven, vooral in bochten 9 en 10. We hadden een goed tempo kunnen hebben en competitiever kunnen zijn, dus ik kijk er naar uit om over een paar dagen weer achter het stuur te kruipen in Jeddah.-

Charles Leclerc niet tevreden over GP Bahrein: -Ik had een goed tempo maar had competitiever kunnen zijn-
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!




