Carlos Sainz vraagt meer van Ferrari: “Er is nog werk te doen voor de kwalificatie”

MEXICO-STAD – Carlos Sainz kende een lastige vrijdag op het Autodromo Hermanos Rodriquez. De Spaanse Ferrari-coureur had wat problemen in de eerste vrije training voor de Grand Prix van Mexico en dat gooide roet in het eten van de Spanjaard.
Sainz voelde zich donderdag niet lekker en sloeg de mediadag dan ook uit voorzorg over. Vrijdag konden de coureurs met de nieuwe Pirelli-prototype band testen en dat vermoeilijkte de omstandigheden volgens Sainz ook: “Een drukke vrijdag hier in Mexico, omdat het werken met de prototypebanden altijd een warboel is. Ondanks een kleine tegenslag in VT2 zijn we erin geslaagd om de belangrijkste punten van het runplan de hele dag af te werken.”
In de eerste training reed Sainz naar de zevende tijd. In de tweede sessie bleef hij zelfs steken op de elfde plek. Er is nog veel werk te verzetten en ook Sainz ziet dat: “Er is nog wat werk te doen vóór de kwalificatie, dus ik kijk er naar uit om in onze gegevens te duiken en weer in de auto te springen voor VT3. De sfeer was, zoals altijd, geweldig”, sluit de tweevoudig Grand Prix-winnaar af.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Het Cadillac Formula 1 Team wil nieuwe hoogten bereiken in Mexico-Stad

Let op tijdsverschil! Hoe laat komt Max Verstappen op de baan in Mexico: alle Nederlandse tijden + TIJDSCHEMA

Formule 1: Alles over het circuito Autódromo Hermanos Rodríguez


