Alpine-junior Jack Doohan werkt test af op circuit Silverstone

Alpine Junior-coureur Jack Doohan werkte op het circuit van Silverstone een test af in de bolide uit 2021. Omdat in de maand april vrij weinig plaatsvindt in de wereld van de Formule 1 is het voor de teams een uitgelezen kans om de test- en reservecoureurs wat meters te gunnen in een ouder model.
In navolging van McLaren en Aston Martin besloot ook Alpine om te gaan testen op Silverstone. De Formule 2-coureur van Virtuosi stapte in de bolide uit 2021 en werkte een geheel testprogramma af, dat meldt de renstal. Het is niet de eerste keer dat Doohan plaats nam in de A521. Eerder testte hij al in Losail, Budapest en Monza. Vorig jaar reed hij twee vrije trainingen voor het team in Mexico en Abu Dhabi.
Testing ✅ Jack was back in the seat today at Silverstone, as part of his Reserve Driver Programme.#Alpine pic.twitter.com/G96rrWjW2F
— BWT Alpine F1 Team (@AlpineF1Team) April 13, 2023
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië

Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"

Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar


