Alexander Albon blikt vooruit op GP Australië: "Het ziet eruit alsof het een nat weekend gaat worden"

Alexander Albon is goed aan het seizoen begonnen, tijdens de openingsrace in Bahrein scoorde hij in de Williams FW45 direct al een punt. In Saoedi-Arabië viel hij onfortuinlijk uit, maar in Melbourne hoopt hij komend weekend weer keihard terug te slaan.
Hoewel het weer er niet veelbelovend uitziet, met mogelijke regenbuien tijdens het weekend, blijft Albon positief en kijkt hij uit naar het raceweekend ‘Down Under’. "Het ziet eruit alsof het een nat weekend gaat worden, dus dat zullen we in de gaten houden, maar ik kijk er echt naar uit", voegde hij eraan toe.
Vorig jaar liet Albon in zijn derde race als Williams-coureur een gigantische race ziet. Hij reed 57 ronden op de harde band en wisselde pas in de voorlaatste ronde naar de zachte band, Albon eindigde wonder boven wonder in de punten en dat werd uitbundig gevierd: "Ik heb geweldige herinneringen aan de race van vorig jaar hier en ik hou van Melbourne; het is een geweldige stad en de fans creëren een geweldige sfeer", aldus Albon.
Hoewel het weer er niet veelbelovend uitziet, met mogelijke regenbuien tijdens het weekend, blijft Albon positief en kijkt hij uit naar het raceweekend ‘Down Under’. "Het ziet eruit alsof het een nat weekend gaat worden, dus dat zullen we in de gaten houden, maar ik kijk er echt naar uit", voegde hij eraan toe.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Isack Hadjar brengt viral moment terug in speciale helm voor laatste Dutch GP + FOTO'S

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!
Meer nieuws
17-08
