24-uursrace in 2015 samen met FIA WTCC tijdens Hemelvaartsweekeinde
De organiserende ADAC Nordrhein heeft de datum bekend gemaakt voor de 43e aflevering van het ADAC Zurich 24h-Rennen, dat van 14 tot en met 17 mei 2015 op de Nürburgring-Nordschleife plaatsvindt. Daarmee staat het evenement tijdens het hemelvaartsweekeinde op de kalender. De ADAC-kwalificatiewedstrijd voor de 24-uursrace vindt op 11 en 12 april 2015 plaats.
Tijdens het weekeinde van de 24-uursrace komt, als de mondiale autosportfederatie FIA goedkeuring verleent, volgend jaar voor het eerst ook het WK Toerwagens (FIA WTCC) aan de start. “Daarmee komt de Nordschleife internationaal nog meer in het centrum van de belangstelling te staan”, zegt wedstrijdleider Walter Hornung.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

De GT World Challenge-titelstrijd ligt volledig open: Mercedes-AMG, Porsche en Ferrari stevenen af op een zinderende ontknoping

ADAC GT4 Germany begint op de Nürburgring aan de beslissende fase van het seizoen

NLS: Car Collection Motorsport schudt kopgroep op tijdens Nürburgring Langstrecken-Serie

Moeilijke omstandigheden, crashes, straffen bij SUPER GT op Fuji Speedway - Nissan richt alweer de focus op volgende race op Suzuka
More news
04-08




