Weersverwachting F1 Grand Prix van de Verenigde Staten

Net als in de GP van Qatar kunnen de F1-coureurs zich opmaken voor een heet weekend. Op het Circuit of the Americas (COTA) in Austin gaat Max Verstappen op jacht naar zijn 50e zege in de Formule 1 uit zijn carrière. De sprintrace werd gewonnen door Verstappen. We blikken vooruit op het weer in Austin.
Tijdens de racedag op zondag neemt de wind iets toe, maar veel impact zal dat niet hebben. Met 32 graden wordt het opnieuw heet en dus zal de bandenslijtage en de strategie weer een grote rol gaan spelen.
Tijdens de racedag op zondag neemt de wind iets toe, maar veel impact zal dat niet hebben. Met 32 graden wordt het opnieuw heet en dus zal de bandenslijtage en de strategie weer een grote rol gaan spelen.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

Charles Leclerc: data geeft met deze auto's geen eenduidige antwoorden meer

De volledig vernieuwde RaceXpress is live

Teambaas Max Verstappen duidelijk over progressie van Red Bull: “Niet tevreden totdat we op eigen kracht races kunnen winnen”

Netflix F1-ster zet de deur op een kier voor terugkeer in de Formule 1, maar één rol wil hij echt niet
Meer nieuws
17-08
