Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Verstappen herinnert de vakanties met Michael Schumacher. "Denk je niet bij na dat dat Schumacher is"

Door Bart26 januari 2018 · 20:09 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

In het interview van Wilfried de Jong op Ziggo Sport herinnert Max Verstappen de vakanties van vroeger met racelegende Michael Schumacher. Vader Jos en de zevenvoudig wereldkampioen waren vroeger goed bevriend. Hoe herinnert Max zich de recordkampioen? "Ik kan mij bepaalde dingen wel herinneren. We hebben een paar vakanties meegemaakt samen. Ik was nog een kind, vier of vijf jaar en speelde met zijn zoon Mick, die iets jonger is dan ik. Het is allemaal spelenderwijs, dan denk je er niet bij na dat dat Schumacher is."

Denk je vaak aan Michael? "Als het genoemd wordt of als ze er met mij over praten. Over het algemeen probeer je er niet teveel aan te denken. Voor de familie is het al zwaar genoeg."

Over de mentaliteit van Schumacher heeft Verstappen echter niets dan lof. "Hij deed er alles aan om te winnen, al moest er iemand van de baan gereden worden. Dat is een winnaarsmentaliteit vind ik. Alles ervoor over hebben en dat vind ik prima."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×