Toyota opgelucht
Het FIA International Court of Appeal heeft vanmiddag besloten dat de diffusors van Toyota, Williams en Brawn GP legaal zijn. Bij het F1-team van Panasonic Toyota is men vanzelfsprekend erg opgelucht dat uitkomst in hun voordeel is. Toyota is ervan overtuigd dat de reglementen van seizoen 2009 goed bestudeerd en correct geïnterpreteerd zijn.
"Dit was een spannende tijd voor de Formule 1 en ik ben dan ook blij dat het achter de rug is, zodat we ons nu kunnen richten op een geweldig seizoen op de circuits", besloot de Japanner namens Toyota.
Door Pieter Glas
Door samenwerking met de FIA wist Toyota dat zij binnen de reglementen opereerde wat eerst werd bevestigd door de race stewards in Australië en Maleisië en uiteindelijk door het Court of Appeal. Directeur Tadashi Yamashima is dan ook erg blij met de uikomst: "Ik was vol vertrouwen dat het Court of Appeal tot dit besluit zou komen en ik ben er erg tevreden mee. Ik wil nogmaals benadrukken dat we de technische reglementen zeer uitgebreid hebben bestudeerd, met behulp van de FIA en twijfelden nooit dat de auto in strijd met de regels was."
"Dit was een spannende tijd voor de Formule 1 en ik ben dan ook blij dat het achter de rug is, zodat we ons nu kunnen richten op een geweldig seizoen op de circuits", besloot de Japanner namens Toyota.
Door Pieter Glas
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bas Kaligis
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Stefano Domenicali noemt overlegtijd cruciaal voor volgende reglement in de Formule 1

George Russell blikt terug op dramatisch debuut bij Mercedes: “Alles werd me afgenomen”

Max Verstappen is het herhalen van zijn kritiek op de auto's beu! Het gaat Max om de kwaliteit van de sport zelf!

Red Bull-talent Tsolov flirt met F1-zitje; Bulgaar krijgt eerste F1-test bij Racing Bulls
More news
17-08
