Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Sky Sports F1 Martin Brundle vindt dat Ferrari bluft: "Ze kunnen nergens heen"

Door Bart25 december 2017 · 20:09 uur1 min lezen

Martin Brundle vindt dat Ferrari bluft met een eventueel vertrek uit de Formule 1. De Italiaanse renstal speelt hoog spel met Liberty Media. Op Spy Sports zegt de analist dat Ferrari geen alternatief heeft. "Ze kunnen nergens heen. Rustig aan doen en geholpen worden door Mahindra in de Formule E? Zij rijden al Le Mans en wonnen al het GT kampioenschap."

Ferrari ligt in de clinch met de nieuwe eigenaren van de Formule 1 over nieuwe motorregels en een budgetplafond vanaf het seizoen 2021. "Ferrari maakt over de hele wereld geen reclame. Dat doet de Formule 1 voor ze. Ik denk dat Liberty het ze best zwaar kan maken."

B
Bart
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×