Robert Kubica snel op Italiaanse binnenwegen
Robert Kubica heeft bewezen ook in andere autosportdisciplines goed te kunnen sturen. De Renault F1-coureur nam afgelopen weekend deel aan de Italiaanse Rallye del Friuli. Volgens de Poolse media was Kubica daar sterk onderweg met enkele proefoverwinningen met zijn Renault Clio S1600. Uiteindelijk finishte hij als dertiende, op zeven minuten van de winnaar.
"Ik ben hier gekomen om plezier te hebben", legde Kubica uit, die in tegenstelling tot zijn vorige werkgever BMW Sauber dit seizoen wel deel mag nemen aan rally's. "Ik moet voorzichtig zijn en niet te veel risico's nemen want de Formule 1 is mijn echte werk. Maar ik hou van de uitdagingen van de rallysport."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Toto Wolff over de titel van Kimi Antonelli: "Anders dan met Lewis Hamilton"

Lewis Hamilton geeft toe moeite te hebben met 18-inch banden sinds 2022: "Ik heb er de afgelopen jaren echt mee geworsteld"

Formule 1-coureurs willen blijvende actie tegen online intimidatie: "We moeten blijven kijken hoe we dit kunnen verbeteren"


