Formule 1

Red Bull not amused: "Bittere teleurstelling Seb, Mark fantastisch"

Door Casper Bekking25 juni 2012 · 16:19 uur1 min lezen
VALENCIA – Ondanks de hevige teleurstelling van de uitvalbeurt van Sebastian Vettel houdt het Red Bull F1 Team zich vast aan de positieve punten: de totale dominantie van de tweevoudig wereldkampioen tot aan de safetycar en het sterke herstel van Mark Webber. De Australiër begon de race als 19e maar kwam als vierde over de streep, op een circuit waar inhalen nagenoeg onmogelijk werd geacht. Teambaas Christian Horner geeft zijn visie op de Grand Prix van Europa.


“De race was voor Sebastian een bittere teleurstelling want hij had alles goed gedaan”, blikte Horner terug. “Hij had een comfortabele controle totdat helaas de safetycar naar buiten kwam. Dat resulteerde in een probleem met de dynamo waardoor hij uitviel. We moeten samen met Renault het probleem onderzoeken en kijken wat het veroorzaakt heeft, want het leek op hetzelfde probleem dat de uitvalbeurt van Romain Grosjean veroorzaakte.”

“Mark reed een fantastische race en zijn strategie werkte goed. Hij begon op de harde band en stapte over op het zachte rubber waardoor hij in de slotfase rijders die in de problemen kwamen kon inhalen. Het was een geweldig herstel van hem. Het is positief om te weten dat we Valencia met een snelle auto verlaten. We hebben onze voorsprong in het constructeurkampioenschap verstevigd en het herstel van Mark was erg sterk.”
C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×