Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Pat Symonds vol lof over Williams-teambaas James Vowles: "Hij is een slimme jongen"

Door Frank Korsel16 januari 2023 · 08:00 uur1 min lezen
Pat Symonds vol lof over Williams-teambaas James Vowles: "Hij is een slimme jongen"
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Onlangs kwam het nieuws naar buiten dat James Vowles komend seizoen de kar gaat trekken bij het team van Williams. De Brit komt over van het team van Mercedes. Pat Symonds, technische directeur van de Formule 1 denkt dat Vowles Williams weer op de rit kan krijgen.

"Allereerst moet hij aandacht besteden aan de strategie", zo vertelde Symonds op het internationale zakenforum in Birmingham. “Als ik het over strategie heb, bedoel ik niet strategie tijdens races. Iedereen weet al hoe goed James is op dit gebied. Hij moet de stand van zaken in het team beoordelen en begrijpen wat hij vervolgens moet doen.”

Symonds heeft ook een verleden bij Williams. Hij was van 2013 tot eind 2016 technisch directeur bij het team. “Ik veranderde de situatie door van een team dat op de negende plaats stond een team te creëren dat het seizoen op de derde plaats eindigde. Ik denk dat James dit kan herhalen, want hij is een slimme jongen.”

“Dit zal natuurlijk tijd kosten. Ik had toen geluk, want ik had een solide basis om mee te werken - het enige dat overbleef was om alles goed in te stellen. Daarom kwamen de resultaten eerder dan ik had verwacht.”

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×