Laatste nieuws
• Oliver Bearman kijkt uit naar komst van Rafael Camara bij Haas: "Haas is een geweldige plek om te beginnen"• Alisha Palmowski pakt vijfde overwinning van het seizoen in F1 Academy in Austin, Nina Gademan tweede + UITSLAG• Mercedes ruikt kansen in Austin: Kimi Antonelli nadert Ferrari, George Russell jaagt op aansluiting• Charles Leclerc tempert verwachtingen na sterke vrijdag in Austin: "Verstappen en Antonelli zien er ook erg sterk uit"• Andrea Kimi Antonelli kalm richting titel: “Dit jaar heb ik niets meer geforceerd”• FIA-president Mohammed Ben Sulayem verwacht binnen enkele maanden duidelijkheid over V8-motoren• Max Verstappen worstelt met afstelling Red Bull na eerste twee trainingen in Austin: "Er is nog werk te doen"• Oliver Bearman kijkt uit naar komst van Rafael Camara bij Haas: "Haas is een geweldige plek om te beginnen"• Alisha Palmowski pakt vijfde overwinning van het seizoen in F1 Academy in Austin, Nina Gademan tweede + UITSLAG• Mercedes ruikt kansen in Austin: Kimi Antonelli nadert Ferrari, George Russell jaagt op aansluiting• Charles Leclerc tempert verwachtingen na sterke vrijdag in Austin: "Verstappen en Antonelli zien er ook erg sterk uit"• Andrea Kimi Antonelli kalm richting titel: “Dit jaar heb ik niets meer geforceerd”• FIA-president Mohammed Ben Sulayem verwacht binnen enkele maanden duidelijkheid over V8-motoren• Max Verstappen worstelt met afstelling Red Bull na eerste twee trainingen in Austin: "Er is nog werk te doen"
Formule 1

Overtaking is an Art! Gaat Max Verstappen een hattrick scoren met de actie op Rosberg?

Door Wim Boekel16 november 2016 · 19:01 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises United States Grand Prix · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Max Verstappen is genomineerd door autosportfederatie FIA genomineerd voor 'actie van het jaar'. Verstappen liet tijdens de Formule 1 Grand Prix van Brazilië zien wat inhalen is. De regen kwam er zondag met bakken uit de hemel en daardoor kon de Formule 1-coureur het beste van zichzelf laten zien. De FIA nomineerde de inhaalactie van Max Verstappen op Nico Rosberg. Dat was niet het laatste hoogtepunt van de 19-jarige coureur van Red Bull Racing. Na een strategische blunder van Red Bull tijdens de pitstop vocht hij zich vanaf plek zestien terug naar het podium. Op welk fragment breng jij je stem uit?

De inhaalactie van Max Verstappen vertegenwoordigt de Formule 1. Het moment neemt het op tegen acties in diverse andere klassen in de autosport. De prijs wordt in december op het FIA-gala wordt uitgereikt. Max kan deze prijs al voor de derde keer op rij in de wacht slepen. Vorig jaar won hij met de spectaculaire inhaalactie op Felipe Nasr tijdens de Grand Prix van België. In 2014 won Max met het inhalen van Antonio Giovinazzi in de Formule 3 op het circuit van Imola. Je kunt HIER stemmen!

W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×