Formule 1

Mike Krack blij met langetermijndeals van Formule 1-circuits: “Goed dat ze de toekomst uitstippelen”

Door Frank Korsel11 augustus 2023 · 18:19 uur1 min lezen
Mike Krack blij met langetermijndeals van Formule 1-circuits: “Goed dat ze de toekomst uitstippelen”
Aston Martin-teambaas Mike Krack is blij dat de Formule 1 tegenwoordig circuits voor langere tijd vastlegt en ze niet steeds een twee- of driejarig contract geeft. De Luxemburger ziet dit als een positieve trend.



De Formule 1 maakte dit jaar al bekend dat de Grand Prix op het circuit van Melbourne tot minimaal 2035 op de kalender staat, en dat de Red Bull Ring, de Hungaroring en het Bahrain International Circuit respectievelijk tot minimaal 2030, 2032 en 2036 op de kalender staan.

Tegenover de internationale media vertelde hij op het circuit van Spa-Francorchamps het volgende: "Ik denk dat het goed is om de toekomst enigszins uit te stippelen", begint hij optimistisch. "Het is moeilijk om iedere keer weer naar nieuwe circuits af te moeten reizen", gaat de voormalig BMW-man verder. "Er zitten een aantal traditionele circuits tussen die horen bij de Formule 1. Ik vind het mooi dat de Formule 1 in staat is hen voor langere tijd aan zich te binden."

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×