Laatste nieuws
• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”• VIDEO - Legendarisch!e race voor Max Verstappen in Portimao: in 25 minuten van P24 naar P9 en P5 in zijn klasse!• Al twee podiums op rij voor Jules De Rouck: na Kerpen ook podiumplaats in Mariembourg• De Bugatti Tourbillon: atmosferische V16-motor met drie elektromotoren en een gecombineerd vermogen van 1.800 PK• Het was hectisch en chaotisch voor Max Verstappen tijdens inhaalrace in Portimão: "Heb me goed vermaakt"• Derde podiumplaats van het jaar voor Max Pasternak, nu ligt de focus op de laatste race in Genk• Ten Kate Racing met Can Öncü weer terug op het podium in eerste World Supersport race in Jerez• Koopman Racing scoort twee titels en gaat testen met nieuwe BMW M2 Cup-auto: “Het wordt alleen maar breder en groter”• VIDEO - Legendarisch!e race voor Max Verstappen in Portimao: in 25 minuten van P24 naar P9 en P5 in zijn klasse!
Formule 1

McLaren F1 onderneemt actie na 'kostbare' fout: "Niet te hard van stapel lopen"

Door Bas Kaligis2 augustus 2024 · 04:15 uur1 min lezen
McLaren F1 onderneemt actie na 'kostbare' fout: "Niet te hard van stapel lopen"

Andrea Stella zegt dat Oscar Piastri's 4,4s stop in de pitbox tijdens de Grand Prix van België hem duur kwam te staan, want zonder die stop had hij Mercedes kunnen uitdagen voor de overwinning.





“Oscar zei meteen in de in-lap over de radio ‘excuses voor de pitstop’”, vertelde hij aan de media. "Hij realiseerde zich dat dat duur zou zijn geweest, want in potentie zou hij gewoon achter Hamilton hebben gereden, maar hij had ook in staat kunnen zijn om aan te vallen. Dit verlies van anderhalve, twee seconden bij de pitstop bleek uiteindelijk relatief kostbaar, en zelfs omdat hij dan eerder achter Leclerc had gezeten met versere banden, waardoor hij de inhaalactie makkelijker had kunnen afronden.”


"We moeten samen met de coureurs werken voor wat betreft, zelfs op warme momenten, niet te hard van stapel lopen bij de pitstop, want dat kan veel geld kosten. Zoiets hadden we ook in Silverstone."


B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×