Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Jenson Button met hoofdletters: "Ik heb de tijd van mijn leven"

Door Casper Bekking21 april 2010 · 10:03 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Jenson Button heeft dit seizoen meer plezier in zijn sport dan vorig seizoen, het jaar waarin hij zijn eerste wereldtitel won. De McLaren F1-coureur staat momenteel bovenaan in het kampioenschap met twee overwinningen. De Brit geeft aan de tijd van zijn leven te hebben bij het sterke team en kent daar een uitstekende relatie met teamgenoot Lewis Hamilton.

"Vorig jaar was overweldigend, en de ervaring van zes overwinningen in de openingsfase van het seizoen, strijden om het kampioenschap en het winnen van het kampioenschap was heel speciaal", gaf Button aan. "Ik heb nu een wereldtitel achter mijn naam, en dat is altijd mijn doel geweest. Dit jaar heb ik in vier races twee overwinningen geboekt. En ja, dit is de tijd van mijn leven tot nu toe. Dat mag je in hoofdletters neerzetten. Ik weet echter ook dat het geen rondje in het park gaat worden tijdens de komende vijftien races. Elke race zal zwaar worden. Niet zoals vorig jaar, toen we in de eerste drie races een betere auto hadden dan de concurrentie. Dit is de vierde race waarin Red Bull ontzettend snel is gebleken. We jagen hen na terwijl we wel bovenaan in het kampioenschap staan. Dat is behoorlijk vreemd, maar wel een prettige positie. We zijn hongerig om de auto verder te verbeteren en onze vorm in de kwalificatie te verhogen. We denken dat we in Barcelona beter voor de dag kunnen komen dan in Shanghai. En dan met name op de zaterdag."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×