Laatste nieuws
• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Momoven Idrofoglia RW Racing Team sluit intense overzeese trip af in Qatar - Zonta van den Goorbergh: "We zijn weer fris"• Er staat veel op het spel voor René Lammers in Barcelona: "Ik heb er alle vertrouwen in, mijn pace is daar altijd goed"• Audi pakt uit voor GP Brazilië met speciale helmen voor Gabriel Bortoleto en Nico Hülkenberg + FOTO'S• Weersvoorspelling GP van São Paulo: zware regen- en onweersbuien verwacht• Valtteri Bottas over toekomst bij Cadillac: "Alles moet nog worden bevestigd door de grote bazen in de VS"• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië
Formule 1

Jaime Alguersuari enthousiast: "Indrukwekkend, zwaar en technisch"

Door Casper Bekking16 april 2010 · 20:23 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

SHANGHAI - Jaime Alguersuari heeft een sterke vrijdag achter de rug. De Toro Rosso F1-coureur toonde dit seizoen al meerdere malen zijn talent en snelheid, en deed dat in China opnieuw. De talentvolle Spanjaard noteerde een elfde en achtste tijd, en Q3 lijkt goed haalbaar. Alguersuari kende een probleemloze dag en een vlotte gewenning aan het voor hem nieuwe circuit. Bovendien kon een flinke hoeveelheid data worden vergaard, waardoor de Spanjaard na afloop een tevreden man was.

"Alweer een nieuw circuit voor mij. Het circuit is indrukwekkend, zwaar en technisch maar leuk om op te rijden", gaf Alguersuari aan. "Vandaag ging goed want we konden veel werk verzetten. We hebben diverse hoeveelheden benzine uitgeprobeerd, gewerkt aan de set-up en aan de bandenvergelijking. De harde band heeft absoluut langer nodig om op temperatuur te komen, terwijl de zachte band voor ons zeer goed leek te werken. Die zou goed moeten zijn voor de race. We hebben nog wat werk te verzetten om onszelf morgen te verbeteren maar ik ben blij met wat we tot op heden hebben gepresteerd."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×