Laatste nieuws
• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Fred Vasseur spreekt Lewis Hamilton en Charles Leclerc aan op gebrek aan respect na gemiste Ferrari-dubbelslag in Mexico• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®
Formule 1

Grote invloed Colin Kolles bij HRT: "Eindelijk een normaal programma afwerken"

Door Casper Bekking2 april 2010 · 09:39 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

SEPANG - Het HRT F1 Team kende de beste vrijdag uit de jonge geschiedenis van het team. Zowel Karun Chandhok als Bruno Senna konden veel ronden rijden en kende eindelijk eens geen mechanische problemen. Dat resulteerde in een productief aantal van 110 ronden, waarbij wederom veel belangrijke data vergaard is. Teambaas Colin Kolles toonde zich na afloop dan ook content met de ontwikkeling van het team en de probleemloze dag.

"Beide sessies waren productief en verliepen zo soepel als het maar kon", liet Kolles weten. "Zowel Karun als Bruno konden het volledige testprogramma afwerken en reden de meeste ronden uit de vrije training-historie van ons team. Technisch gezien werkte alles prima en dat is zeer positief voor het team. We konden eindelijk een normaal programma afwerken en dat was een beloning voor het team dat al weken zo ontzettend hard aan het werk is. Nu moeten we doorgaan en de snelheid en rijstijl van de auto doorontwikkelen."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×