Daniel Ricciardo baalt van slechte seizoenstart: “Verwacht dat ik een sterker zou starten”

Daniel Ricciardo staat opnieuw onder druk. Bij zijn full-time Formule 1-terugkeer had de Australiër gehoopt op een betere start van het seizoen bij het team van Racing Bulls. De man uit Perth moet hard aan het werk en snapt dit zelf ook.
Ricciardo werd afgelopen jaar genoemd als mogelijke vervanger voor Sergio Perez in 2025, maar na de seizoenstart hoor je hier nog maar weinig over. Ricciardo weet tot nu toe nog geen potten te breken.
In gesprek met Motorsport.com legt Ricciardo uit dat hij niet positief terugkijkt op de start van het jaar: "Ik had niet verwacht dat het seizoen zo zou beginnen. Kijk als voorbeeld naar het raceweekend in Boedapest vorig jaar. Ik had een dag in de auto gereden en in de kwalificatie was ik vervolgens sneller dan Yuki (Tsunoda, red.). Mijn race was erg sterk, zonder dat ik enige kennis had. Nu heb ik een volledige voorbereiding gedraaid, plus de races van vorig jaar. Ik had echt verwacht dat we sterker zouden starten."
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Max Verstappen over spectaculaire inhaalactie op Lando Norris: “Of je wordt ingehaald of je moet inhalen, dus dat is wat ik deed”

UITSLAG F1 Austin 2026: Kimi Antonelli heerst op COTA

George Russell krijgt vijf seconden straf, maar FIA had er eigenlijk tien in gedachten...

