Abbey is de opvolger van Kinky Kylie en Luscious Liz
De 2012-bolide van wereldkampioen Sebastian Vettel is omgedoopt in ‘Abbey’. De 24-jarige Duitser heeft de gewoonte om elk jaar voorafgaand aan de seizoensopener zijn nieuwe chassis een vrouwennaam te geven. In 2010 greep de Red Bull F1-coureur de wereldtitel met Luscious Liz en afgelopen jaar domineerde hij met Kinky Kylie. Dit jaar zal de RB8 in handen van Vettel door het leven gaan als Abbey.
Direct na de onthulling werd de link gelegd met de snelle bocht Abbey op het circuit van Silverstone, evenals met het album Abbey Road van The Beatles: “Geen van beiden is waar. Het is gewoon een coole naam”, aldus Vettel tegenover Bild.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

George Russell ziet titelkansen als sneeuw voor de zon verdwijnen en stelt duidelijke prioriteit bij Mercedes

Nico Hülkenberg baalt: ‘Het voelde en klonk behoorlijk ongewoon’

Oliver Bearman blijft achter inhaalactie staan na kostbare botsing met Pierre Gasly: "Naar mijn mening was het een race-incident"

