Nick Heidfeld mist laatste wedstrijd van het FIA WEC in Bahrein

Voormalig F1-coureur Nick Heidfeld mist de finale van het FIA World Endurance Championship in Bahrein. De coureur van Rebellion Racing heeft dit op twitter bekend gemaakt. De LMP1-coureur heeft letsel aan het bindweefsel in zijn hand opgelopen tijdens het tweede weekend van de Formule E in Putrajaya.
Naar alle waarschijnlijkheid heeft de coureur het letsel tijdens die Formule-E wedstrijd die eerder deze maand in Maleisië verreden werd, opgelopen toen hij aangeraakt werd in de openingsronde en in een spin belandde.
De bedoeling was dat Nick Heidfeld naast Nicolas Prost en Mathias Beche in de Rebellion-AER R-onze ging terugkeren, nadat hij de wedstrijden in Fuji en Shanghai vanwege familieomstandigheden gemist had.
Will miss #6hBahrain after (opposite steering lock) safe last ePrix was not so safe + pulled the laws of physics.Too far 4 my hand ligament
— Nick Heidfeld (@NickHeidfeld) 17 november 2015
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

FIA WEC 6 Hours of Barcelona: Genesis verovert eerste poleposition en bevestigt zijn opwaartse lijn + UITSLAG

De strijd om de FIA WEC-titels gaat komend weekend verder op het Circuit de Barcelona-Catalunya

Alex Quinn maakt promotie naar de Peugeot 9X8: "Een droom die uitkomt”





