G-Drive raakt pole position kwijt door technische onregelmatigheid; Ho-Pin Tung schuift door naar pole
G-Drive Racing heeft haar pole position verloren voor de 6 uur van Nürburgring. Het team verloor de eerste startplek voor de race meetellend voor het FIA World Endurance Championship vanwege een technische onregelmatigheid.
De straf is voor G-Drive een zure, omdat het team naar aanleiding van een incident met Roman Rusinov ook nog een stop-and-go-penalty van 3 minuten moet uitzitten.
De voorkant van stootblokken aan de voorkant van auto waren meer dan de toegestane 5 mm afgesleten, waardoor de Oreca artikel 3.5.6 van de technische regels van de LMP2 brak. De LMP2-bolide moet nu van achteraan het veld starten. Hierdoor is de auto van Jackie Chan DC Racing, van Ho-Pin Tung, Oliver Jarvis en Thomas Laurent naar de eerste startplek doorgeschoven.
De straf is voor G-Drive een zure, omdat het team naar aanleiding van een incident met Roman Rusinov ook nog een stop-and-go-penalty van 3 minuten moet uitzitten.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit Autosport

FOTO'S: Ford toont nieuwe LMDh! Eerste kilometers in camouflage op Paul Ricard

Koenigsegg blaast vergeten GT1-droom nieuw leven in met CCGT1, hypercar voor straat én circuits wereldwijd

Annulering races in Qatar en Bahrein: FIA bevestigt Barcelona en Monza voor de laatste twee races!

Ford Racing's WEC Hypercar-motor komt tot leven, baandebuut volgende maand gepland
Meer nieuws
15-07



