Alle fabrieksondersteunde Lotus-teams in 2012 in zwart-gouden livery

Lotus heeft aangekondigd dat haar teams vanaf komend jaar met een zwartgouden livery gaan rijden, met uitzondering van de F1-teams. Door een dispuut over de naamsrechten van Lotus reed Team Lotus van Tony Fernandes in de historische groengele kleurstelling terwijl het door Group Lotus gesteunde Renault in zwartgoud reed. De overige teams van Lotus zullen vanaf 2012 in diezelfde kleurstelling te zien zijn. Het gaat hierbij om de teams in de GP 2-Series, GP 3-Series en IndyCar Series.
“Alle raceactiviteiten die door de fabriek worden ondersteund zullen in zwart en goud gekleurd worden. Alle klantenteams zullen geel, groen of wat dan ook gekleurd door het leven gaan”, aldus Lotus CEO Danny Bahar tegenover het Britse magazine Autosport.
“Alle raceactiviteiten die door de fabriek worden ondersteund zullen in zwart en goud gekleurd worden. Alle klantenteams zullen geel, groen of wat dan ook gekleurd door het leven gaan”, aldus Lotus CEO Danny Bahar tegenover het Britse magazine Autosport.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from Autosport

De GT World Challenge-titelstrijd ligt volledig open: Mercedes-AMG, Porsche en Ferrari stevenen af op een zinderende ontknoping

ADAC GT4 Germany begint op de Nürburgring aan de beslissende fase van het seizoen

NLS: Car Collection Motorsport schudt kopgroep op tijdens Nürburgring Langstrecken-Serie

Moeilijke omstandigheden, crashes, straffen bij SUPER GT op Fuji Speedway - Nissan richt alweer de focus op volgende race op Suzuka
More news
04-08




