Laatste nieuws
• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"• Lewis Hamilton haalt uit naar circuits zonder inhaalkansen: "Sorry, ik heb geen filter!"• Montoya bewondert mensen die het proberen: "Als je altijd degene bent die, zoals Max Verstappen, een kans ziet om toe te slaan"• Max Verstappen spreekt zich uit over onzekerheid rond F1-finale in Qatar en Abu Dhabi• Doet Esteban Ocon aan zelfreflectie?: "Ik ben een van de besten die er rondlopen en ik ben niet bang om dat te zeggen"• FOTO'S - Zestig jaar Trophy of the Dunes barst los op Circuit Zandvoort: alle titels staan op scherp• George Russell ziet opnieuw kansen in titelstrijd met Kimi Antonelli: "Het kan snel veranderen"• Valtteri Bottas vermoedt technisch probleem bij Cadillac na late crash in Bakoe: "Het was een vreemde situatie"
Home › Autosport › Rally › WRC
Nieuws

Tweede Red Bull Skoda-optreden Panizzi in Rally Catalunya

Door Paul Stoffer21 maart 2006 · 21:04 uur1 min lezen

De asfaltspecialist Gilles Panizzi zal komend weekend in actie komen tijdens de Rally van Catalunya. Hij zal voor de tweede keer dit seizoen in actie komen voor het Red Bull Skoda-team na zijn optreden in Monte Carlo.

In de rally van Monaco was Panizzi tiende geworden, nadat hij in de vijftiende sessie een steen had geraakt, die hem een aantal minuten had gekost. De Fransman is vastbesloten om komend weekend te laten zien dat hij beter kan.

Het Red Bull Skoda-team heeft zich goed voorbereid op de rally van Catalunya. Voorafgaand aan deze week hebben Panizzi en Aigner veel testkilometers gemaakt in de buurt van Girona in Spanje. Tijdens de tests zijn er onder andere verschillende soorten veringen en schokdempers getest. Pamizzi was zeer tevreden over zijn auto.

“Ik ben voor de volle 100% gemotiveerd en ik zal alles geven wat ik in me heb”, vertelde Panizzi. De 40-jarige rallycoureur heeft de Rally van Catalunya al in 2002 en 2003 gewonnen en als het aan hem ligt komt daar dit jaar nog een zege bij. “Natuurlijk is Loeb de grote favoriet voor de zege in Spanje, maar ondanks dat zal ik proberen snelle tijden neer te zetten en zal ik proberen een zo goed mogelijk resultaat te halen met de Skoda”, aldus de gemotiveerde Panizzi.

P
Paul Stoffer
Redacción RaceXpress
Meer over Autosport→
Comentarios (0)

Wees de eerste die reageert.

×