Williams Racing onthult FW43B met Augmented Reality
Op vrijdag 5 maart om 14:00 uur wordt de nieuwe wagen van het Williams F1 team onthult. Dit zal gedaan worden met Augmented Reality. Hierbij kunnen fans van over de hele wereld de nieuwe wagen in 3D bekijken in een nieuw ontwikkelde app.
De Apple Store ondersteunt het gebruik van de 'Williams Racing AR Launch App' al. Android zal volgen. Mocht je de app hebben gedownload dan krijg je vrijdag, op de dag van de bekendmaking van de auto een push melding zodra de wagen gepresenteerd wordt.
Na de onthulling volgt er een persconferentie waar onder andere teambaas Simon Richards en coureurs Nicholas Latifi en George Russell aanwezig zijn.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Kimi Antonelli maakt grap na race in de schadeveilige modus: “Ik reed als mijn oma"

FIA bestraft Gabriel Bortoleto na verwarring rond Safety Car in Bakoe

McLaren-teambaas reageert op crash tussen Lando Norris en Franco Colapinto: "Gezonde verstand gebruiken"

