VIDEO: Daniel Ricciardo heeft goed nieuws voor Max Verstappen: "Ik weet zeker dat de RB19 snel zal zijn"

Daniel Ricciardo ging bij de presentatie van de Red Bull RB19 in op zijn rol als test- en reservecoureur van het team. De Australiër doet voor het eerst in lange tijd een stap terug en gaat Max Verstappen en Sergio Perez zo goed mogelijk proberen te ondersteunen. Ricciardo is een F1-fan en genoot van de presentatie van de nieuwe bolide.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

São Paulo-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redactie RaceXpress
Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.
Meer uit F1

"Als ze denken dat ze misschien een nieuwe Max Verstappen in handen hebben, dan..."

Teambaas geeft meer prijs over exit Esteban Ocon en Rafael Camara is gekozen voor de GP van São Paulo: "Nooit lichtvaardig"

De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen

Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs
Meer nieuws
03-11


