VIDEO: Christian Horner: "We willen beide titels prolongeren"

Red Bull-teambaas Christian Horner keek bij de presentatie van de nieuwe RB19 vooruit naar het aankomende seizoen. De Brit wil het momentum van 2022 meenemen naar het nieuwe Formule 1-seizoen. Red Bull wil de titel van Max Verstappen en de constructeurstitels met succes verdedigen. Daarnaast kon Horner de samenwerking met Ford aankondigen. Bekijk het interview met de teambaas van Red Bull in onderstaande video.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van São Paulo. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Let op tijdsverschil! Alle Nederlandse tijden van de F1 in Brazilië: Hoe laat komt Max Verstappen in actie? +TIJDSCHEMA

"Als ze denken dat ze misschien een nieuwe Max Verstappen in handen hebben, dan..."

Teambaas geeft meer prijs over exit Esteban Ocon en Rafael Camara is gekozen voor de GP van São Paulo: "Nooit lichtvaardig"


