Laatste nieuws
• Karttalent Matiaz Vereeken met clean sweep kampioen in Genk: Belgisch kampioen bij de Junioren in UKS!• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"• Karttalent Matiaz Vereeken met clean sweep kampioen in Genk: Belgisch kampioen bij de Junioren in UKS!• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"
Formule 1

Upgrade McLaren werkt: "De best mogelijke sessie achter de rug"

Door Casper Bekking20 juli 2012 · 16:05 uur1 min lezen

HOCKENHEIM – Het McLaren F1 Team heeft er alle vertrouwen in dat het flinke upgradepakket dit weekend haar vruchten gaat afwerpen. Jenson Button en Lewis Hamilton eindigden in de eerste training bovenaan de tijdenlijst, die gekenmerkt werd door enkele regenbuien. De MP4-27 bevat onder meer nieuwe sidepots en een andere uitlaat. Sportief directeur Sam Michael was tevreden over de geboekte progressie.

“Gezien de lastige omstandigheden is het lastig om alles te analyseren maar wat betreft een natte training hebben we de best mogelijke sessie achter de rug”, zo zei Michael tegenover het Britse Autosport. “We moeten de data nog bestuderen maar tot op heden ziet het er positief uit. We verwachten mee te strijden om de pole position en de Grand Prix te winnen. Met die benadering zouden we hier altijd naartoe gekomen zijn, upgrade of niet. Maar dit is een goede stimulans.”

“We zijn pas halfweg het seizoen en het gat met de top is niet zo groot. Als je een race wint en onze tegenstanders hebben een DNF dan ben je opeens terug. Zo zal het dit jaar gaan: up en down voor iedereen. Dat is het resultaat van de kleine verschillen.”

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×