Laatste nieuws
• Karttalent Matiaz Vereeken met clean sweep kampioen in Genk: Belgisch kampioen bij de Junioren in UKS!• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"• Karttalent Matiaz Vereeken met clean sweep kampioen in Genk: Belgisch kampioen bij de Junioren in UKS!• Zonta van den Goorbergh en Momoven Idrofoglia RW Racing Team geven alles, maar: "We hebben veel voor onze kiezen gekregen"• De Grand Prix van Brazilië op Interlagos: een circuit vol Formule 1-historie en uitdagingen• Sterke race Collin Veijer ondanks asfalttemperatuur, die opliepen tot maar liefst 53 graden Celsius• Ties Hermus kampioen NXT in 2-Takt Senior Nationaal, broer Timo knappe P3 bij de Senioren: "Voelt gewoon goed"• Beitske Visser verwezenlijkt haar Lady Trophy-doelen met indrukwekkende races tijdens de Playoffs• George Russell verbreekt stilzwijgen: "Moeilijk week in, week uit weer op te krabbelen? Ja, heel erg. Soms verwarring? Vaak"
Formule 1

Nyck de Vries verklaart reden van twee spins: "Ik begreep gewoon niet wat er daar gebeurde""

Door Frank Korsel4 juni 2023 · 05:30 uur1 min lezen
Nyck de Vries verklaart reden van twee spins: "Ik begreep gewoon niet wat er daar gebeurde""
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De Sao Paolo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Nyck de Vries kwalificeerde zich in Spanje op de veertiende positie. Alhoewel hij de goede lijn vanuit Monaco doorzet en zijn teamgenoot Yuki Tsunoda achter zich laat, was hij niet helemaal tevreden met de prestaties. Hij spinde twee keer in bocht elf en legt uit hoe dat kwam.

Over de boordradio vroeg De Vries bijna wanhopig wat hij beter kon doen in bocht elf: "Dat gebeurde tijdens het uitkomen van bocht elf en het circuit was nog wel nat, maar dat kon je helemaal niet zien. Het was onzichtbaar. Dus ik zag dat het circuit droog was en ik pushte ook alsof het droog was, maar ik verloor de auto daar tot twee keer toe. Ik begreep gewoon niet wat er daar gebeurde", steekt hij van wal. "In mijn derde poging heb ik het wat rustiger aan gedaan, omdat ik wist dat er weinig grip was. Maar de top twaalf was realistisch geweest, met een setje nieuwe banden."

Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

F
Frank Korsel
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×