Laatste nieuws
• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"• Gabriel Bortoleto wil met Audi opnieuw punten pakken in zijn thuisrace in Brazilië• Grégoire Saucy krijgt fulltime zitje bij McLaren Hypercar Team voor WEC-seizoen 2027: "De lat ligt bijzonder hoog"• MotoGP Aprilia Racing in Qatar! Marco Bezzecchi: "Goed voor de dag komen" - Jorge Martín: "Bekijken hoe mijn lichaam reageert"• Miljardair en Cadillac-aandeelhouder Mark Walter zou kopers zoeken voor F1-belang van drie miljard dollar• Cadillac Hertz Team JOTA maakt zich op voor de seizoensfinale van het WEC in Monza• FOTO'S speciale livery Audi: Revolut brengt straten van São Paulo naar Interlagos met speciale kleurstelling voor Audi Revolut F1 Team®• Toto Wolff roept coureurs op zich te spiegelen aan Kimi Antonelli: "Een project van minstens twee jaar"
Formule 1

Jenson Button: "Nog niet het einde van de wereld"

Door Casper Bekking22 maart 2010 · 11:09 uur1 min lezen
🏁 DIT WEEKEND MSC Cruises Grande Premio De São Paulo · tijdschema, livetiming en uitslagen in het Racecenter →

Wereldkampioen Jenson Button heeft gewaarschuwd tegen te snelle veranderingen in de Formule 1 naar aanleiding van de saaie F1 Grand Prix van Bahrein. De McLaren-coureur gaf echter wel toe dat de openingsronde van het nieuwe kampioenschap op een teleurstelling is uitgelopen. De nieuwe regels schrijven voor dat de teams tijdens de race niet meer mogen bijtanken, waardoor nagenoeg alle coureurs slechts één pitstop maakten.

"Ik denk dat zelfs als je de race had gewonnen je jezelf had afgevraagd: 'waar was de actie?', zei Button tegenover Reuters. "Het is een sport waar ik van hou en het is zwaar om een optocht te moeten bekijken. Ik ga niet zeggen: 'wat gaan we er aan doen, want het is dramatisch', maar ik denk dat we even moeten bekijken hoe de zaak zich ontwikkelt. Het was pas de eerste race, dus nog niet het einde van de wereld. Er zijn nog achttien races te gaan, en het kan nog steeds een fantastisch seizoen worden. We moeten bekijken wat er tijdens de komende races gebeurt en dan moeten we beslissingen nemen als het de verkeerde kant op gaat."

C
Casper Bekking
Redactie RaceXpress
Meer over F1→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×