J.J. Lehto verwacht dat Antionio Giovinazzi weggestuurd wordt: "Veel politiek op de achtergrond"
Antonio Giovinazzi debuteerde dit jaar in de Formule 1 bij Alfa Romeo. Waar Charles Leclerc als Ferrari Academy-coureur vorig jaar een verademing was, kan de Italiaan nog geen potten breken en verbleekt naast de ervaren rot Kimi Raikkonen. Volgens voormalig F1-coureur J.J. Lehto kan het niet anders dan dat de kop van Giovinazzi op een gegeven moment gaat rollen.
“Kimi is op het moment de enige die een resultaat kan brengen”, aldus Lehto tegen de Finse krant Illtalehti. “Giovinazzi lijkt in vergelijking met hem verloren en hulpeloos. Bij alle middenveld teams hebben ze twee coureurs die op snelheid zijn.”
De Fin denkt dat Alfa Romeo op een gegeven moment een oplossing moet verzinnen. “Er gaat op een zeker moment veranderingen komen”, legt de oud-coureur uit. “Er is waarschijnlijk veel politiek in de achtergrond, maar het feit is dat Alfa Romeo twee coureurs nodig heeft die in staat zijn om punten binnen te brengen.”
Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Waarom F1-races op zulke vreemde tijden starten: de tijdzone-puzzel achter de kalender

Fred Vasseur verdedigt Ferrari na kostbare strategische fout van ongehoorzame Lewis Hamilton

George Russell verwacht nieuwe gridstraf in Las Vegas: "We kunnen nu zelf kiezen"

