Honda hoopt dat McLaren trots is om met ze samen te werken
Eric Boullier teammanager van McLaren, liet weten dat zijn team het gat met Mercedes en Ferrari sneller wil dichten dan Honda. De Fransman en zijn team willen continu winnen, waar Honda dit van tijd tot tijd wil. De teammanager liet dan ook weten dat winnen belangrijk is, omdat het bij het businessmodel van het team uit Woking hoort.
Honda ziet het anders en laat uit monde van Yasuhisa Arai tegenover het Engelse Autosport weten: “Het verschil tussen de krachtbron en het chassis, alhoewel beide gebieden erg belangrijk zijn, is een groot verschil in technologie. Wanneer enige engineers overkomen van de chassiskant naar de motorenkant, dan werkt dat niet, en ook als wij naar McLaren gaan wordt het lastig. We moeten elkaar gaan begrijpen en samenwerken. Alleen op die manier lossen we de problemen op."
Ondanks dat er een verschil van filosofie is, werken Honda en McLaren volgens de Japanner goed samen. Dat vindt Honda althans. Yasuhisa Arai zegt hier over: “We werken erg nauw samen, we bespreken zaken uitgebreid. Nu zijn we bij het middelpunt van het seizoen, we hebben veel met Eric gesproken en met andere engineers. We hopen dat we ze al trots hebben gemaakt om de tweede helft van het seizoen met ons samen te werken.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Sergio Pérez voelde zich niet zo goed en werd vrijgesproken van alle verplichtingen

UITSLAG Tweede vrije training Grand Prix Mexico

Nieuwe kart van Carlos Sainz: CS55 TS bovenaan het nieuwe productassortiment van CS55 Racing Kart voor 2027

