“Fernando Alonso gaat dit jaar de wereldtitel winnen”
Fernando Alonso pakt dit jaar zijn derde wereldtitel. Dat is de mening van Caterham F1-coureur Heikki Kovalainen. De Spanjaard staat momenteel aan de leiding in het kampioenschap, met drie punten voorsprong op het Red Bull-duo Sebastian Vettel en Mark Webber. Door de onvoorspelbare races durven weinigen een voorspelling te doen maar Kovalainen is overtuigd van de klasse van de Ferraricoureur.
“Alonso gaat dit jaar de wereldtitel winnen”, aldus Kovalainen tegenover Turun Sanomat. “Wat de speciale omstandigheden of de weercondities ook zijn, er is altijd een vast gegeven en dat is dat Alonso ergens in de top meedoet. Wel is het zo dat de huidige krachtsverhoudingen onmogelijk te voorspellen zijn. Een goed voorbeeld is Monaco, waar McLaren normaliter erg sterk is maar plotseling waren ze middelmatig en moest Jenson Button proberen mij in te halen. Als de banden niet goed voor je werken, dan is het over.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Mexico City. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Let op tijdsverschil! Hoe laat komt Max Verstappen op de baan in Mexico: alle Nederlandse tijden + TIJDSCHEMA

Sky Sports F1: Max Verstappen geeft flinke kritiek na aanrijding: "Niet bepaald slim gedrag als je voor je stoeltje vecht"

Pierre Gasly kreeg volgens FIA-president 13.000 doodsbedreigingen: grap van Jeremy Clarkson zorgt voor ophef

