Nederlands feestje in DTM: "Natuurlijk valt er druk van onze schouders"

SPIELBERG – De Nederlandse BMW DTM-teambaas Ernest Knoors heeft zijn eerste podiumplaatsen van het jaar op zak. Zijn MTEK-coureurs Marco Wittmann en Timo Glock maakten in de derde kampioenschapronde, verreden op de Oostenrijkse Red Bull Ring, veel indruk met sterke prestaties. De twee rookies mochten achter de ervaren rot en merkgenoot Bruno Spengler als tweede en derde naar het podium: Wittmann voor voormalig F1-coureur Timo Glock.
“Het is gewoonweg ongelofelijk dat wij in zo'n korte tijd op dit niveau gekomen zijn”, erkende Knoors. “Ons team is jong, gemotiveerd en leert elke dag nog veel bij. Daarom gaan wij nu eerst genieten van dit moment van succes. Natuurlijk valt er druk van onze schouders. De rijders Marco Wittmann en Timo Glock verdienen een grote pluim: zij hebben zich geweldig geïntegreerd en het team vooruit gebracht. We wisten dat we gezamenlijk successen zouden kunnen boeken wanneer alles op de juiste plaats zou vallen. Dat was dit weekend het geval.”
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen rejects lucrative contract offer from Red Bull´

Driver and track owner Rob Lucassen continues to innovate at Kartclub Ulrum and is active himself this weekend in the 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reacts to Max Verstappen's choice for Red Bull Racing





