Van der Ende wint BMW 130i-race, Tim Coronel gediskwalificeerd
Ricardo van der Ende heeft vanmiddag de tweede BMW 130i cup-race in Zandvoort op zijn naam geschreven. Van der Ende wist nipt Jan Joris Verheul voor te blijven, die als tweede finishte. De derde plaats was vandaag voor Paul van Splunteren.
Aanvankelijk kwam Tim Coronel als tweede over de finish. Tim Coronel werd echter na afloop van de race gediskwalificeerd net als Marc Koster. Hierdoor stond gastrijder Paul van Splunteren alsnog op het podium. Michael Bleekemolen moest het met de vierde plaats doen. De schaatser Rintje Ritsma werd zesde op ruim een halve minuut van de eerste plaats.
De uitslag van de tweede race in Zandvoort:
1 R.van der Ende 23:54.901
2 J.J.Verheul + 0.641
3 P.van Splunteren + 13.278
4 M.Bleekemolen + 18.148
5 P.van Riet + 19.805
6 R.Ritsma + 30.951
7 M.de Kleijn + 31.264
8 S.Gijsen + 32.921
9 W.Welles + 46.816
10 R.Warmerdam + 1:03.880
11 R.Bertram + 1:34.981
12 B.Schothorst + 1 ronde
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

´Max Verstappen wijst lucratief contractvoorstel van Red Bull af´

Coureur en baaneigenaar Rob Lucassen blijft vernieuwen bij Kartclub Ulrum en is dit weekend zelf actief in de 250cc Superkarts

Lewis Hamilton reageert op keuze van Max Verstappen voor Red Bull Racing





