Laatste nieuws
• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!• Christiaan de Kleijn sluit ijzersterk debuutseizoen in Mazda MX5 af met zege en rookie-titel: "Super goed gevoel"• Lewis Hamilton stuurt ontwikkeling van Ferrari voor volgend jaar bij: "Dit is het moment"• Delano De Ketele kroont zich in spectaculaire slotrace in Assen tot kampioen van de Mazda MX-5 Cup: "Alles op alles gezet"• Toto Wolff onthult opvallende bekentenis van Kimi Antonelli• Kimi Antonelli geeft toe dat tactiek van Max Verstappen hem even zorgen baarde: "Eerlijk gezegd niet veel keuze"• Het gaat snel met Naomi Veenema! Van DRS-kampioen Women's Only naar podium in Tillotson bij NXT GP! "Een lekkere race"• Goede leercurve Niki Naruhito Thomasse wordt beloond met dagzege in NXT GP Emmen in zowel Junior Rotax als algemeen klassement!
Nieuws

Nico Verdonck kent productieve test in Le Mans

Door Bas Kaligis4 juni 2009 · 17:29 uur1 min lezen
Nico Verdonck kent productieve test in Le Mans

Na zijn twee overwinningen in de eerste race van de Formula Le Mans op het F1 circuit van Spa-Francorchamps, heeft Nico Verdonck deze week de wagen getest op het legendarische Bugatti Circuit in Frankrijk. “Deze testritten waren een ideale voorbereiding voor de volgende manche in Le Mans volgende week”, liet Nico Verdonck weten.

”Onder ideale omstandigheden werkten we vooral aan het op punt stellen van onze Formula Le Mans wagen voor de volgende manche op het meest bekende uithoudingscircuit ter wereld. Voor ’t eerst werkte ik met teammaat Gavin Cronje samen met ingenieur Renaud Dufour. We konden het meteen goed met elkaar vinden, wat resulteerde in een productieve test, met verschillende nieuwe ideeën en set-ups voor de wagen. We verwachten dan ook uitstekende prestaties op Le Mans. Ik hoop in de toekomst verder te werken in deze winnende formule met team DAMS en reken nog op de juiste mensen om in mijn carrière te investeren.”

Nico Verdonck

Formula Le Mans is een nieuwe reeks, gecreëerd en ontwikkeld door ACO & Oreca en wil een springplank zijn voor jonge piloten: hen de kans bieden om ervaring op te doen en door te stoten naar de zwaardere LMP1 en LMP2 racewagens in wedstrijden als de ‘European Le Mans Series’ (LMES) zoals de 24u van Le Mans en de ‘American Le Mans Series’ (ALMS).

DAMS
Sinds 1988 draait het Franse “Dams” team mee op topniveau in de internationale motorsport. Het team heeft zijn basis in Le Mans, op slechts een paar minuten van het beroemde circuit, vooral bekend van de prestigieuze 24u race. Dams heeft al een indrukwekkend palmares bijeengereden in de singleseaters, GT’s en Sportcars.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Autosport→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×