Dixon/Wheldon/Mears hebben de overwinning bijna beet

Met nog één uurtje te gaan lijkt de overwinning zeker voor de Target Chip Ganassi Lexus Riley van Dixon/Wheldon/Mears, ze hebben momenteel twee ronden voorsprong op de Michael Shank Racing Lexus Riley van Negri/Patterson/Allmeninger, op de derde plek rijdt de Red Bull Porsche Fabcar van Donohue/Law/Maassen rond.
Vierde op 4 ronden van de leider is de Luhr/Rockenfeller/Long Porsche Crawford gevolgd tenslotte door de Krohn Racing Pontiac Riley van Krohn/Johnson/Bergmeister.
Tijdens de laatste uren heeft ook de Cheever Racing Lexus Crawford mechanische pech gehad en heeft moeten opgeven, deze wagen had tot zijn opgave nog uitzicht op het podium.
De leider in de GT klasse, de TPC Racing Porsche is opgeschoven naar de 10e plek algemeen en leidt nog altijd met twee ronden voorsprong op de TRC Pontiac GTO.R.
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Kuala Lumpur. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

PHOTOS - Up2Race celebrates first 24-hour victory at Barcelona while Saintéloc secures the European title after tough battle + RESULTS

Rocco Coronel impresses during FREC test: "This car also suits my driving style much better"

Audi supports Race Control and medical teams during Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix





