FOTO'S: Max Verstappen onverslaanbaar in Silverstone

Max Verstappen heeft zijn 26ste pole position behaald tijdens de Grand Prix van Groot-Brittannië. Bovendien won hij de race op zondag!
Moeilijk was het niet voor de Nederlander. De auto was in topconditie. Dat was ook nodig, gezien de baancondities, zoals zaterdag bleek. Het was een regenachtige dag in Silverstone, waardoor er nog minder grip lag. Tijdens de kwalificatie droogde de baan op. De rondetijden werden steeds sneller, maar Verstappen bleef bovenaan het klassement verschijnen. Op zondag werd Verstappen direct ingehaald door Lando Norris bij de start, die met zijn McLaren als een katapult wegschoot. Toch zette Verstappen orde op zaken en won.

Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Austin. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Formule 1: nieuwe Mercedes W17 heeft meer downforce, maar de balans vraagt werk

Max Verstappen vindt drive-through penalty in Portimao terecht: "Fout met set-up, waardoor auto iets te veel vonken gaf"

BEELDEN: Hamilton bezoekt Max Verstappen en Valentino Rossi bij GT World Europe-finale in Portimão

