Laatste nieuws
• Max Verstappen knokt zich van P24 naar P9 tijdens GTWC-finale in Portimão, GetSpeed Mercedes pakt de overwinning + UITSLAG• Sergio Pérez over steun van Mexicaanse fans ondanks moeilijke start bij Cadillac• Johnny Herbert ziet Verstappen als onmisbare ster van de Formule 1: "Hij doet miljoenen mensen over de hele wereld nog steeds versteld staan”• Kijk Max Verstappen LIVE en GRATIS! LIVESTREAM GT World Challenge Portimão - Race• Christian Horner blikt terug op Liam Lawson-promotie: "Hij had nooit gepromoveerd mogen worden"• Arthur Leclerc kijkt uit naar duel met Max Verstappen: "Hij is zo’n legende in de Formule 1!"• LIVE ONBOARD: Jump in the car en race LIVE mee met Max Verstappen tijdens de GT World Challenge race in Portimão!• Max Verstappen knokt zich van P24 naar P9 tijdens GTWC-finale in Portimão, GetSpeed Mercedes pakt de overwinning + UITSLAG• Sergio Pérez over steun van Mexicaanse fans ondanks moeilijke start bij Cadillac• Johnny Herbert ziet Verstappen als onmisbare ster van de Formule 1: "Hij doet miljoenen mensen over de hele wereld nog steeds versteld staan”• Kijk Max Verstappen LIVE en GRATIS! LIVESTREAM GT World Challenge Portimão - Race• Christian Horner blikt terug op Liam Lawson-promotie: "Hij had nooit gepromoveerd mogen worden"• Arthur Leclerc kijkt uit naar duel met Max Verstappen: "Hij is zo’n legende in de Formule 1!"• LIVE ONBOARD: Jump in the car en race LIVE mee met Max Verstappen tijdens de GT World Challenge race in Portimão!
Nieuws

Primeur; Never change a winning team: Joey van Splunteren en De Feyter Karting

Door Bas Kaligis3 maart 2010 · 21:29 uur2 min lezen
Primeur; Never change a winning team: Joey van Splunteren en De Feyter Karting

Never change a winning team. Joey van Splunteren continueert de samenwerking met het topteam van De Feyter Karting. De combinatie DFK, Van Splunteren en Gillard was afgelopen seizoen heel succesvol; kampioen in het Winterkampioenschap, de derde plaats in het EK karting en de tweede plaats bij het NK Rotax Max. Met de snelle Nederlander in de gelederen heeft De Feyter weer een grote kanshebber bij de Rotax Max Senioren.

“We blijven bij De Feyter”, verklaarde Viljo van Splunteren, de vader van Joey tegenover RaceXpress.com. “Hoewel er veel interesse van andere teams voor Joey was, hebben we besloten om toch voor DFK en Gillard te kiezen. De Gillard heeft bewezen met de top mee te doen. We voelen ons thuis bij De Feyter en het zijn fijne mensen.”

“We hebben de knoop doorgehakt, lekker bij Willy, Tim en Ben. Het is een topteam en ik rij op mijn vertrouwde Gillard”, voegde Joey van Splunteren toe.

Ook De Feyter Karting is gedreven om met het team successen te halen. “Ik heb hem heel graag en ik ben content met hem”, zei Willy de Feyter; de grote steun en toeverlaat van de Antwerpse formatie. “We gaan ons uiterste best doen om het spectaculaire van 2009 te benaderen. Ook onze motoren zijn op onze nieuwe testbank geweest en het ziet er goed. Ik denk dat we weer een goed pakket hebben voor al onze piloten.“

Tim de Feyter is ook content en kijkt met vertrouwen naar het seizoen 2010: ”Een late beslissing van Van Splunteren, maar zeker niet de verkeerde. Dat hebben we vorig jaar bewezen met het beste proberen te verwezenlijken in het EK en Chrono. We zijn zeer tevreden dat hij de juiste beslissing heeft genomen door te blijven”, besloot Tim de Feyter.

Joey van Splunteren doet mee aan het NK Rotax Max en de Rotax Max Euro Challenge.

B
Bas Kaligis
Redactie RaceXpress
Meer over Karting & Talent→
Reacties (0)

Wees de eerste die reageert.

×