Williams geeft planning van launch van de nieuwe 2014-bolide
In de media wordt flink gespeculeerd over de aanwezigheid van de diverse Formule 1-teams bij de eerste wintertest, later deze maand in Jerez de la Frontera. Het team van Williams heeft via Twitter bevestigd aanwezig te zijn tijdens de officieuze seizoensopener. Tevens tonen zij op 28 januari onder de Spaanse zon voor het eerst hun bolide aan de wereldpers.
Na McLaren, Mercedes en Caterham is het Engelse team het vierde team dat officieel de presentatie van de auto en de deelname aan de test heeft bevestigd.
Na McLaren, Mercedes en Caterham is het Engelse team het vierde team dat officieel de presentatie van de auto en de deelname aan de test heeft bevestigd.
We'll be on track in Jerez in just over 2 weeks.... and everyone is looking forward to getting going now!
— Williams F1 Team (@WilliamsF1Team) January 13, 2014Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
W
Wim Boekel
RaceXpress editorial
Comments (0)
Wees de eerste die reageert.
More from F1

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen
More news
18-08
