Weersverwachting Formule 1 GP Japan: regen en zware windstoten
Regen kan weer een grote rol gaan spelen tijdens de aankomende F1 Grand Prix van Japan op Suzuka. Er is recent een enorme hoeveelheid regen gevallen in de omgeving van Suzuka. Momenteel is het, nu de teams opbouwen rustig en zonnig weer. Dat blijft ook de komende dagen zo, maar voor het weekend wordt het een ander verhaal. Voor zaterdag en zondag zijn de voorspellingen met prognoses van 50 procent kans op zware windstoten en regen.
Japan wordt in november wel meer geplaagd door slecht weer en in het verleden zijn er genoeg voorbeelden van geweest van een natte Grand Prix. Regen betekent overigens spektakel gegarandeerd.
Japan wordt in november wel meer geplaagd door slecht weer en in het verleden zijn er genoeg voorbeelden van geweest van een natte Grand Prix. Regen betekent overigens spektakel gegarandeerd.
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
C
Casper Bekking
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

FIA erkent problemen met huidige F1-reglementen: "Zonder twijfel ingewikkeld"

Alex Albon verlengt zijn contract bij Williams tot en met 2027

Jos Verstappen: "Zijn openingszin was: 'Ik wil Max volgend jaar bij ons in de Formule 1"

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière
Más noticias
18-08
