VIDEO: Wint Max Verstappen in Zandvoort deze van oude Heineken-flesjes gemaakte Trophy?
Racelegende Sir Jackie Stewart heeft vandaag de winnaars Trophy onthuld voor de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix 2021 en W Series in Zandvoort komend weekend. Samen met designicoon Piet Boon is een eigentijds ontwerp ontstaan dat het heden met het verleden verbindt. Het design van de beker is namelijk gebaseerd op de allereerste officiële beker die in 1939 in Zandvoort werd uitgereikt en is deels gemaakt van gerecyclede Heineken-flesjes en -kratten. Het is een van de vele initiatieven waar de brouwer zich de afgelopen maanden voor in heeft gezet om van komend raceweekend van 3 tot en met 5 september een groot succes te maken. De vraag is gaat Max Verstappen met de Heineken bokaal naar huis?
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!
Zandvoort-weekend
Elke ochtend het raceweekend in je mail
Vrijdag, zaterdag en zondag de uitslagen, de tijden en het nieuws van Zandvoort. En verder elke maandag en donderdag.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
B
Bart
Redacción RaceXpress
Comentarios (0)
Wees de eerste die reageert.
Más de F1

Ollie Bearman noemt opleving van Lewis Hamilton niet ideaal voor eigen carrière

Lewis Hamilton verdedigt zijn ground effect-jaren met opmerkelijke bewering

Lando Norris oneens met kritiek Max Verstappen: “Genoeg plekken waar je tijd kunt pakken”

Honda onthult eerste reactie van Aston Martin op F1-problemen
Más noticias
18-08
