VIDEO: Sebastian Vettel herenigd met Red Bull RB7
Uitgegeven door Frank Korsel • 9 september 2023 08:51
Sebastian Vettel komt dit weekend in actie tijdens de Red Bull Formula Nürburgring op de ‘groene hel’. De Duitser rijdt daar in zijn kampioenschapswinnende Red Bull RB7 uit 2011. Geheel zoals we dat van de viervoudig wereldkampioen gewend zijn, rijdt de auto op speciale E-fuels, deze zijn beter voor het klimaat en passen daarom beter in het straatje van Vettel.

Sebastian Vettel na het winnen van zijn tweede titel in 2011
Vettel won in Kinky Kylie, zoals hij zijn auto dat jaar noemde, maar liefst elf races. Hij won het kampioenschap dan ook met enig gemak en kroonde zich in Suzuka voor de tweede keer tot wereldkampioen Formule 1. Dit weekend stapt hij opnieuw in het mooie bakbeest en voelt hij haar flink aan de tand op het circuit.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!





Reacties (0)
Wees de eerste die reageert.