VIDEO: Ernest Knoors: "Max Verstappen van het kaliber Ayrton Senna en Michael Schumacher"

Ernest Knoors, voormalig motorengineer van onder meer BMW en Ferrari en huidig analist bij Viaplay, gaf tijdens de Historic Grand Prix in Zandvoort een presentatie over de ontwikkeling van Formule 1-auto's. Daarnaast bespreken we de huidige Formule 1 waarin Max Verstappen er met kop en schouders bovenuit steekt. Knoors vergelijkt de Red Bull-coureur met grootheden als Ayrton Senna en Michael Schumacher.
Ben jij al abonnee van ons RaceXpress Youtube-kanaal? En wil je nog meer genieten van heerlijke raceactie van de Formula 1 of auto- en motorsport of karting? Abonneer je dan ook op ons RaceXpress YouTube-kanaal!

Twee keer per week het belangrijkste autosportnieuws – en elke ochtend tijdens een raceweekend.
Gratis, en je kunt je met één klik weer afmelden.
Wees de eerste die reageert.

Straf Oscar Piastri na crash met Arvid Lindblad: "Als je de beelden opnieuw bekijkt..."

Geldstraf Mercedes! Terwijl Kimi Antonelli feestviert, vertrekt George Russell via de achterdeur zonder de verplichte media-interviews te doen

Resultaten na straffen en WK-STAND Formule 1 na MAXico: Kimi kampioen, Verstappen stijgt met stip!

